Nowoczesne opony na zimę – jakie wybrać?


opony zimowe

Kiedy wielkimi krokami zbliżają się miesiące zimowe to znak, że czas wymienić opony w swoich ukochanych czterech kółkach. Jednak jakie opony będą najodpowiedniejsze na różnego rodzaju śliskie nawierzchnie?

Dębica Frigo HP2 i jego największe zalety

Nowa opona od Dębica to doskonały wybór szczególnie dla tych kierowców, którzy cenią sobie komfort i wygodę prowadzenia auta oraz bezpieczeństwo. Dębica Frigo HP2 opinie ma doskonałe głównie ze względu na to, że jest to opona do zadań specjalnych. Zbudowana na podstawie poprzedniego modelu, który już zdążył sobie zyskać sympatię wielu kierowców, najnowsze dziecko Dębica świetnie sobie radzi nawet w najcięższych warunkach pogodowych zawsze pewnie i bezpiecznie prowadząc auto na wzniesieniach i zakrętach.

opony dębica frigo 2

Nowoczesne elementy Dębica Frigo HP2

Opona przeznaczona została dla samochodów o wysokich osiągach. Została ona wyposażona w zupełnie nowy, bardziej dopracowany bieżnik, który posiada całe mnóstwo krawędzi tnących wgryzających się w zaśnieżoną nawierzchnię. To właśnie dzięki nim opona nie tylko nie ślizga się na śniegu, ale pewnie mknie przez zaspy i oblodzone drogi. Ponadto warto również podkreślić, że inżynierowie wyposażyli oponę w samoblokujące się lamele, które zapewniają doskonałe właściwości trakcyjne na śniegu oraz poprawiają kontrolę nad pojazdem. Warto nadmienić, że dzięki głębokiemu bieżnikowi oraz zoptymalizowanej konstrukcji opony użytkownicy z pewnością będą mogli się cieszyć długimi przebiegami, a co za tym idzie również oszczędnościami w sferze finansowej.