Pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego: przejażdżka Ferrari


Ostatni dzień „wolności” przed ślubem jest okazją do świętowania w gronie najbliższych znajomych i przyjaciół. Na takie sytuacje, grono zaproszone na wieczór panieński lub kawalerski wymyśla rozmaite atrakcje, a jedną z nich – szczególnie na wieczór kawalerski, choć nie tylko – jest przejażdżka Ferrari do wynajęcia.

Świetna zabawa dla wszystkich

Istotą wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego jest świetna zabawa i godne uczczenie tego ostatniego dnia „wolności”. Taka atrakcja świetnie sprawdzi się w przypadku fanów motoryzacji, choć nie tylko. Każdy, nawet osoba niezbyt obeznana z autami, z pewnością doceni niezwykły wygląd Ferrari i zechce się przejechać – choćby na siedzeniu pasażera.

Co istotne, autem można jeździć po torze lub po mieście – w zależności od wybranej opcji. Pierwszy rodzaj zabawy będzie idealnym wyborem dla wszelkich zwolenników motoryzacji, którzy zechcą spróbować swych sił w Ferrari. Taką formę rozrywki z pewnością doceni większość gości i będą przez długi czas wspominać wieczór panieński czy kawalerski.

W drugiej opcji, czyli w przypadku wynajęcia auta do jazdy po mieście – Ferrari może posłużyć na przykład dowiezieniu przyszłej panny młodej czy też pana młodego do celu: klubu, restauracji czy innego miejsca wybranego do wspólnej zabawy. Luksusowy samochód stanowi idealną alternatywę dla limuzyn, tak często wynajmowanych przez osoby przebywające na imprezach żegnających stan panieński lub kawalerski.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim – możliwość przejechania się Ferrari będzie stanowić świetne wspomnienie na lata i da możliwość opowiedzenia bliskim czy znajomym o tym niesamowitym przeżyciu. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby zrobić kilka pamiątkowych fotek: wklejone do albumu lub nawet wydrukowane na płótnie będą przypominać, jak świetnie spędzony został czas w Ferrari.

Samochody tego rodzaju cechują się wysoką responsywnością: wystarczy jeden, delikatny ruch dłoni, aby odpalić auto i delikatne muśnięcie stopą pedału gazu, by nagle maszyna rozpędziła się do dużej prędkości. Każdy kto kiedykolwiek miał okazję siedzieć w Ferrari (choćby na siedzeniu pasażera) z pewnością potwierdzi, że w takiej maszynie dosłownie czuć moc. Bez względu na to, czy obdarowujący zdecyduje się na zakup przejazdu dla kierowcy, czy dla pasażera – nawet jedno okrążenie w takim samochodzie będzie stanowić świetne wspomnienie na lata.

Co istotne, w przypadku jazdy po torze, pozostaje się pod opieką doświadczonego instruktora, który rozwieje wszelkie wątpliwości i przekaże niezbędne informacje. To oznacza zwiększone bezpieczeństwo, które przełoży się również na komfort jazdy. Fani Ferrari z pewnością ucieszą się również na możliwość rozmowy z kimś, kto zna się świetnie na pojazdach najznamienitszych marek i potrafi przedstawić wiele ciekawostek.

Z reguły przejazdy tego typu superautami odbywają się na profesjonalnych torach. Zacznij kolekcjonować wspomnienia powiązane z jazdą superszybkimi pojazdami i wybierz, które auto światowej klasy odpowiada Ci najbardziej.