Tor wyścigowy Poznań – czy wszyscy go znamy?


Tor w Poznaniu to jeden z najstarszych i najbardziej znanych torów wyścigowych w Polsce. Ma tam miejsce bardzo dużo różnych zawodów, możemy też wynająć przejazd własnym autem. Jednak nie każdy posiada samochód, którym można by wykorzystać taki tor w pełni. To nic nie szkodzi, ponieważ na miejscu zazwyczaj możemy wynająć bardzo szybkie i wyjątkowe auta. Sprawdźmy co jeszcze warto wiedzieć o Torze Poznań.

Przejazd własnym autem

Posiadacze szybszych samochodów nie mają wiele możliwości, by wykorzystać ich moc w pełni na ulicach. W Polsce jest zdecydowanie zbyt mało autostrad i dróg ekspresowych, by można było pozwolić sobie na wciśnięcie mocniej pedału przyspieszenia. Nawet jeżeli pod Poznaniem możemy skorzystać z autostrady A2, to nadal jest tam ograniczenie prędkości do 140 km/h i zazwyczaj duży ruch, który uniemożliwia płynną i szybką jazdę.

Dlatego tor wyścigowy Poznań https://autonator.pl/tor/poznan-glowny jest świetnym wyjściem z sytuacji, ponieważ na jego trasie nie obowiązują ograniczenia, a obszar wokół trasy jest doskonale zabezpieczony. Dlatego jeśli chcemy sprawdzić co potrafi nasz samochód, warto udać się na miejsce i wynająć możliwość samodzielnego przejazdu.

Przejazdy supersamochodami

Nie mamy auta, które pozwalałoby odpowiednio zabawić się na torze? Nic nie szkodzi. Wystarczy, że na miejscu wynajmiemy taki pojazd. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na przejażdżkę supersamochodem sportowym, wcale nie będąc przy tym milionerem.

Na początku jeździmy z profesjonalnym kierowcą, który prowadzi auto. Jeżeli te emocje nam nie wystarczają, możemy sami usiąść za kółkiem. Profesjonalista zajmuje wtedy miejsce pasażera i instruuje nas jak jechać, by wykorzystać maksimum możliwości auta i jednocześnie nie zrobić sobie krzywdy. Pojazdy do wynajęcia na torze wyścigowym Poznań są doskonale przygotowane, co pozwoli nam na niesamowite wrażenia z jazdy.