Jaki jest kurs w Drift?


Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak driftować samochodem, nie jesteś sam. Auto-drifting jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych form wyścigów ulicznych. Polega na wykorzystaniu naturalnej tendencji samochodu do utraty przyczepności przy szybkim przyspieszaniu, znanej jako „blokada kierownicy”. Tak, brzmi to strasznie, ale gdy przejdziesz przez kilka przejazdów treningowych, w mgnieniu oka staniesz się ekspertem. Zobacz kilka porad, aby poznać 10 wspaniałych sposobów na auto-driftowanie samochodu (lub jeszcze lepiej: znajdź kogoś, kto ma dostęp do symulatora jazdy i pozwól mu się nauczyć).

Kurs Driftu to świetna forma sprawienia drugiej osobie prezentu

Oto wskazówka jak ustawić linię przy auto drifcie zacznij na końcu prostej i przyspiesz aż do żółtej linii przed hamowaniem. Ta technika hamowania „żółtej linii” jest bardziej agresywna niż to, co większość ludzi robi na ulicy, więc da ci większą kontrolę nad pojazdem. Kiedy poczujesz się komfortowo, możesz stopniowo zmniejszać drogę hamowania w miarę opanowywania linii.

W dzisiejszych czasach można znaleźć w sieci wszelkiego rodzaju programy do driftu, które twierdzą, że nauczą cię jak driftować w ciągu zaledwie kilku dni. Wątpilibyśmy w ich skuteczność, gdyby nie jedna rzecz: one działają! Jeśli zdecydujesz się na samodzielne podjęcie nauki driftingu, zalecamy skorzystanie z programu wspomagającego naukę driftingu, takiego jak Fast Track Drifting Online.

Symulator jazdy – fajne element kursu driftu

Program zawiera ponad 15 godzin instrukcji, filmy krok po kroku i interaktywny symulator jazdy, który pozwoli ci ćwiczyć drifting w twoim własnym tempie.

Uwolnij dyferencjał Jeśli nie jesteś ostrożny, możesz w końcu zablokować układ kierowniczy podczas driftu. Aby tego uniknąć, spróbuj driftować z odblokowaną kierownicą. Możesz być trochę wytrącony z równowagi, ale to pozwoli ci driftować bez konsekwencji.

Znajdź strefę driftu podczas kursu https://autonator.pl/samochody/kurs-driftingu opartą na wzgórzach Jeśli próbujesz nauczyć się driftować samochodem, zalecamy wyszukanie strefy driftu, w której znajduje się wzgórze lub podobne nachylenie. To da ci świetną okazję do przećwiczenia „blokady kierownicy”, gdy będziesz przyspieszał w górę wzniesienia.

Jeśli masz dostęp do symulatora jazdy, możesz nawet stworzyć wzgórze, które będzie miało nachylenie coraz bardziej strome, gdy będziesz się na nie wspinał.

Jedną z rzeczy, która ułatwia autodryfowanie, jest nabranie powietrza w samochodzie. W większości sytuacji na drodze nie ma zbyt wiele miejsca na powietrze. Kiedy opony stoją na chodniku, nie ma zbyt wiele miejsca na ich rozprężenie.