Opony letnie Goodyear


opony goodyear

Często szukamy do naszego samochodu opon, które pochodzą od dobrych i renomowanych producentów, ale nie są w zawrotnej cenie. Marka Goodyear wpisuje się w te oczekiwania.

Opony Goodyear – pełne innowacji

Marka Goodyear z Ameryki przeszła na rynek globalny, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie opracowywała autorskich patentów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Marka Goodyear wprowadziła między innymi na rynek „SmartWear”, dzięki swojej linii produktów OptiGrip. Ta rewolucyjna technologia polega na tym, że w trakcie zużywania się opony stopniowo odsłania się nowy bieżnik, oraz kolejna warstwa mieszanki gumowej. Goodyear w 2009 roku postanowił wprowadzić także oponę EfficientGrip, z zawartą w niej technologią „FuelSaving”, która przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa. Sprawia to, że opony letnie Goodyear nie tylko są w pełni optymalne podczas cały czas swego użytkowania, ale także skutecznie redukują zużycie paliwa. Opony letnie goodyear znajdziemy bez problemu w internecie w sklepie Miwan.

Opony letnie Goodyear – najlepsze noty w testach

Dzięki zastosowanym przez siebie i opatentowanym innowacyjnym technologiom opony letnie Goodyear co roku plasują się w czołówce testów przeprowadzanych na produktach różnych producentów opon. Eksperci są zgodni, że zastosowane w ich rozwiązania sprawiają, że opony zachowują idealną przyczepność zarówno na nawierzchni mokrej, jak i suchej. Ponadto charakteryzują się krótką drogą hamowania na różnego rodzaju nawierzchniach, niskim poziomem hałasu, oraz wysokim komfortem podczas jazdy.