Czy warto zainwestować w opony kleber quadraxer 2?


kleber quadraxer 2

Wielosezonowe opony kleber quadraxer 2 zostały przetestowane przez magazyn Auto Bild w 2017 roku. W rankingu zajęły aż czwarte miejsce z dziesięciu i zostały docenione głównie za bardzo dobre prowadzenie samochodu na śniegu oraz na mokrej powierzchni. Natomiast testy, które zostały przeprowadzone przez grupę Michelin, wykazały że jest to znacznie lepszy model od poprzednika. Ma zdecydowanie większą odporność na zjawisko aquaplaningu na prostej drodze i na zakrętach.

Jakie są największe zalety opon kleber quadraxer 2?

Wysokiej klasy ogumienie kleber quadraxer 2 są produktem całorocznym, który posiada wiele bardzo cennych korzyści dla właścicieli samochodów. Właśnie dzięki temu opony te zyskały szerokie zadowolenie wśród wielu użytkowników.

Największe zalety, jakie posiadają opony kleber quadraxer 2 to:

kleber quadraxer 2

Kto powinien zamówić ogumienie kleber quadraxer 2?

Opony kleber quadraxer 2 można zamówić w rozmiarach 15 i 18 cali i zastosować w pojazdach osobowych oraz suvach. Producent oferuje aż 10 lat gwarancji użytkowania, więc jest to znacznie więcej niż w przypadku innych modeli.Tego rodzaju ogumienie całoroczne jest najlepszym rozwiązaniem dla kierowców, którzy nie lubią wymieniać opon i poruszają się głównie tylko po mieście. Właściciele samochodów najbardziej zachwalają ten produkt za niską cenę w stosunku do jakości.