Jakie cechy mają opony Dębica Navigator 2?


opona samochodowa dębica navigator 2

Warto wiedzieć, że Dębica jest to polska marka z bardzo długą historią. Firma od 1995 roku jest częścią amerykańskiego koncernu Goodyear. Opony dębica navigator 2 zaliczane są do ekonomicznej klasy do ich zalet należy koniecznie zaliczyć stosunkowo niską cenę, komfort użytkowania, a także uzyskiwanie zrównoważonych osiągów praktycznie na każdym typie nawierzchni. Opona dębica navigator 2 przeznaczona jest nie tylko do samochodów osobowych, ale również ciężarowych i pojazdów rolniczych.

Jakie zalety ma opona dębica navigator 2?

Opona dębica navigator 2 gwarantuje przede wszystkim użytkownikowi bardzo precyzyjne sterowanie. Atutem produktu jest także szybka reakcja na linii kierownica-opona. Opony dębica navigator 2 zdadzą egzamin nie tylko w mieście, ale także na bardziej wymagających i dłuższych trasach. 

Opony dębica navigator 2 są także bardzo dobrą opcją dla właścicieli aut osobowych średniej klasy, którzy nie są zainteresowani martwieniem się jeżeli chodzi o zmianę ogumienia dwa razy w ciągu roku. Ponadto produkty dostępne są w rozmiarach od 13 do 14 cali. 

Bieżnik opony dębica navigator 2

Producent zaprojektował bieżnik opony dębica navigator 2 na wzór bardzo znanego w branży bieżnika Goodyear Vector 3. Ponadto warto mieć świadomość, że bieżnik posiada klockową konstrukcję, która do tej pory była wykorzystywana tylko i wyłącznie do opon z wyższej półki. 

Odpowiednio zoptymalizowana budowa, a także bardzo duża liczba ukośnych nacięć wpłynęły również na zdecydowane zwiększenie się bezpieczeństwa podczas jazdy.