Opony kormoran snow, które zapewniają doskonałą przyczepność do nawierzchni


kormoran_snow

Wysokojakościowe opony od Kormoran, stanowią doskonałą propozycję dla kierowców dbających o porządne komponenty samochodu. Opony na sezon zimowy od polskiego producenta klasy ekonomicznej wyróżniają się trwałością, odpornością na uszkodzenia, pękanie. Jednocześnie wyróżniają się one krótką drogą hamowania, co stanowi ogromną zaletę. Umożliwiają one jazdę w trudnych warunkach, między innymi po śliskiej i zaśnieżonej nawierzchni. Te akcesoria samochodowe pasują do szybkiego i zrównoważonego stylu jazdy.

Opony Kormoran idealne do jazdy po zaśnieżonym terenie

W ramach informacji warto wiedzieć, że producentom znacząco udało się poprawić prowadzenie na śliskiej nawierzchni, gdyż opony wyposażone są w gęsty system lameli poprzecznych o falistej budowie. Ponadto, warto zaznaczyć, że szerokie barki zewnętrzne umożliwiają jazdę również po terenie, na którym zalega duża ilość śniegu. Zdecydowanie można stwierdzić, że opony kormoran snow nadają się do jazdy na różnego rodzaju trasach. Są one niezawodne na ekspresowej drodze, autostradzie jak i również w miejskim terenie.

Ogumienie zimowe, które gwarantuje krótki czas hamowania

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów producenci zadbali o to, aby droga hamowania na mokrej nawierzchni była jak najkrótsza. To ogumienie zimowe zaprojektowane jest z mieszanki gumowej o elastycznych parametrach. Zapewnia ono doskonałą przyczepność i panowanie nad pojazdem na śliskiej nawierzchni. Reasumując, to ogumienie zimowe wyróżnia się: